Manufacturer No:TW8824-TA1-CR
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:Video ICs
Description:Video ICs TW8824-TA1-CR Low Cost LCD Controller with BT.656 Output (Cu
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | Video ICs |
| RoHS: | Details |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Renesas / Intersil |
| Height: | 0 mm |
| Length: | 12 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | Video ICs |
| Series: | TW8824 |
| other: | 119 |
| Subcategory: | Video ICs |
| Width: | 12 mm |
| Unit Weight: | 0.014215 oz |
HOT
TVP7002PZPR
Brand:Texas Instruments

GV7704-IBE3
Brand:Semtech

LMH0302SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments

FT813Q-T
Brand:Bridgetek

ADV7180WBCPZ-REEL
Brand:Analog Devices

ADV7403BSTZ-110
Brand:Analog Devices
NCS2561SQT1G
Brand:onsemi

ADA4424-6ARUZ
Brand:Analog Devices

MAX9406ETJ+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

TVP7002PZP
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






