Manufacturer No:GS12170-IBE3
Manufacturer:Semtech
Type:Video ICs
Description:Video ICs GS12170 SDI/HDMI BRIDGE
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Semtech |
| Product Category: | Video ICs |
| RoHS: | Details |
| Operating Supply Voltage: | 1.8 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | QFN-40 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Semtech |
| Interface Type: | SPI |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product: | Cable Driver |
| Product Type: | Video ICs |
| other: | 189 |
| Subcategory: | Video ICs |
| Supply Voltage - Max: | 1.89 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.71 V |
HOT
AD725ARZ
Brand:Analog Devices

TVP5146M2PFP
Brand:Texas Instruments

PTN3356R1BSMP
Brand:NXP Semiconductors

FT812Q-R
Brand:Bridgetek

BT817Q-R
Brand:Bridgetek

FT813Q-T
Brand:Bridgetek

ADV7282WBCPZ
Brand:Analog Devices

ISL79988IRZ
Brand:Renesas / Intersil

LMH0346MH/NOPB
Brand:Texas Instruments

GS2971AIBE3
Brand:Semtech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






