Manufacturer No:LMH0346SQE/NOPB
Manufacturer:Texas Instruments
Type:Video ICs
Description:Video ICs 3Gbps HD/SD SDI Reclocker
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Product Category: | Video ICs |
| RoHS: | Details |
| Type: | Reclocker |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Operating Supply Current: | 111 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | WQFN-24 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Texas Instruments |
| Data Rate: | 3 Gb/s |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Operating Temperature Range: | - 40 C to + 85 C |
| Pd - Power Dissipation: | 370 mW |
| Product Type: | Video ICs |
| Series: | LMH0346 |
| other: | 250 |
| Subcategory: | Video ICs |
| Unit Weight: | 0.001411 oz |
HOT
GS12281-INE3
Brand:Semtech

LMH0346SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments

TW8836-LB2-CE
Brand:Renesas / Intersil

GS3470-IBE3
Brand:Semtech
PI3HDX414FCEEX
Brand:Diodes Incorporated

LMH0002SQE/NOPB
Brand:Texas Instruments
STDP4320-BA
Brand:Kinetic Technologies
NCS2561SQT1G
Brand:onsemi

TW9990AT-NA1-GR
Brand:Renesas / Intersil

GS2972-IBTE3
Brand:Semtech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






