Manufacturer No:1422073
Manufacturer:Phoenix Contact
Type:Multi-Conductor Cables
Description:Multi-Conductor Cables PUR BLK 22AWG 4 WIRES 4.7MM 300M L
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Phoenix Contact |
| Product Category: | Multi-Conductor Cables |
| RoHS: | Details |
| Number of Conductors: | 4 Conductor |
| Cable Length: | 1 m |
| Wire Gauge - AWG: | 22 AWG |
| Jacket Material: | Polyurethane (PUR) |
| Conductor Material: | Copper |
| Voltage Rating: | 300 V |
| Brand: | Phoenix Contact |
| Product Type: | Multi-Conductor Cables |
| Series: | SAC |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Cable |
| Unit Weight: | 0.035274 oz |
HOT
1539350
Brand:Phoenix Contact

1517602
Brand:Phoenix Contact

1422073
Brand:Phoenix Contact

09456000100
Brand:HARTING

7923A 0102000
Brand:Belden Wire & Cable

9942 060500
Brand:Belden Wire & Cable

1550708
Brand:Phoenix Contact

1416570
Brand:Phoenix Contact

155220-0064
Brand:Molex / Flamar

1594A 1GFU1000
Brand:Belden Wire & Cable
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






