Manufacturer No:MT8KTF51264HZ-1G9P1
Manufacturer:Micron Technology
Type:Memory Modules
Description:Memory Modules DDR3 4GB SODIMM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Micron Technology |
| Product Category: | Memory Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | SODIMMs |
| Memory Size: | 4 GB |
| Memory Type: | DDR3L |
| Speed: | 1866 MT/s |
| Operating Supply Voltage: | 1.35 V |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Number of Pins: | 204 Pin |
| Brand: | Micron |
| Dimensions: | 67.75 mm x 30.15 mm x 3.8 mm |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Packaging: | Tray |
| Product Type: | Memory Modules |
| Series: | MT8KTF |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Unit Weight: | 0.833477 oz |
HOT
DS9092L+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

SFSD0512L1AS1TO-E-ME-221-STD
Brand:Swissbit

DS1973-F3+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

MT8KTF51264HZ-1G9P1
Brand:Micron

DS1961S-F5+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

SFSD1024L1AS1TO-I-DF-221-STD
Brand:Swissbit

DS9092RG+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

SDSDQAD-016G
Brand:SanDisk
DS9093AG+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

DS1971-F5+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






