Manufacturer No:SDSDAF3-032G-XI
Manufacturer:SanDisk
Type:Memory Cards
Description:Memory Cards 32GB Industrial SD Card -40C to 85C
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SanDisk |
| Product Category: | Memory Cards |
| RoHS: | Details |
| Series: | SDSDAF3 |
| Product: | SD Cards |
| NAND Flash Technology: | MLC |
| Memory Size: | 32 GB |
| Sustained Write: | 50 MB/s |
| Sustained Read: | 80 MB/s |
| Interface Type: | UHS-I (SDR104) |
| Operating Supply Voltage: | 2.7 V to 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 32 mm x 24 mm x 2.1 mm |
| Brand: | SanDisk |
| Performance: | Speed Class 10 U1 |
| Product Type: | Memory Cards |
| other: | 96 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Unit Weight: | 0.452847 oz |
HOT
SDCIT2/64GB
Brand:Kingston

SDSDQED-032G-XI
Brand:SanDisk

SDSDQAE-032G
Brand:SanDisk

SDSDQAD-128G
Brand:SanDisk

SDSDQAF3-016G-XI
Brand:SanDisk

SFSD4096L1AS1TO-E-ME-221-STD
Brand:Swissbit

SFSD256GL1AM1MT-I-7G-211-STD
Brand:Swissbit

SFSD1024N1AS1TO-I-DF-221-STD
Brand:Swissbit

AA2.P15HGA.001DT
Brand:Apacer

MTA18ASF2G72HZ-2G6E4
Brand:Micron
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






