Manufacturer No:SDIT/64GB
Manufacturer:Kingston
Type:Memory Cards
Description:Memory Cards 64G SDXC Industrial pSLC
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Kingston |
| Product Category: | Memory Cards |
| Product: | SD Cards |
| NAND Flash Technology: | TLC |
| Memory Size: | 64 GB |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 32 mm x 24 mm x 2.1 mm |
| Brand: | Kingston |
| Product Type: | Memory Cards |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
SDSDQAB-016G-J
Brand:SanDisk

SDSDQAF4-016G-I
Brand:SanDisk

CAT2A016GKHBWA00EAA0
Brand:TDK

MTA4ATF51264HZ-3G2R1
Brand:Micron

SFSD016GL1AS1TO-I-QG-221-STD
Brand:Swissbit

SDSDQAF3-128G-I
Brand:SanDisk

SFSD128GL1AM1MT-E-PL-21P-STD
Brand:Swissbit

SDCIT2/16GB
Brand:Kingston

AA2.255JGA.003EM
Brand:Apacer

MTA18ASF2G72PDZ-2G9E1
Brand:Micron
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






