Manufacturer No:APCFA128GGDAD-6ETM1
Manufacturer:Apacer
Type:Memory Cards
Description:Memory Cards CFast SM220 SATA3 MLC 128GB Standard Speed
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Apacer |
| Product Category: | Memory Cards |
| Series: | SM220-CFast |
| Product: | CFast Cards |
| NAND Flash Technology: | MLC |
| Memory Size: | 128 GB |
| Sustained Write: | 180 MB/s |
| Sustained Read: | 535 MB/s |
| Interface Type: | SATA |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Dimensions: | 42.8 mm x 36.45 mm x 3.6 mm |
| Active Mode Current: | 435 mA |
| Brand: | Apacer |
| Configuration: | MLC |
| Connector Type: | 7 + 17 Pin Female connector |
| Length: | 42.8 mm |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Memory Cards |
| other: | 50 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Thickness: | 3.6 mm |
| Width: | 36.45 mm |
HOT
SDSDAF3-064G-XI
Brand:SanDisk

SDSDQAF3-032G-I
Brand:SanDisk
SQR-SD1M-1G333MNJB
Brand:Advantech

SDSDQAD-016G
Brand:SanDisk

SDSDQAB-016G-J
Brand:SanDisk

AA2.255HGA.002EM
Brand:Apacer

MTC16C2085S1SC48BA1
Brand:Micron

SDSDQAD-032G
Brand:SanDisk

SFSD0512N1AS1TO-E-ME-221-STD
Brand:Swissbit

SDSDAA-032G
Brand:SanDisk
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






