Manufacturer No:MTA9ADF1G72AZ-3G2E1
Manufacturer:Micron Technology
Type:Memory Modules
Description:Memory Modules DDR4 8GB MINIDIMM VLP
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Micron Technology |
| Product Category: | Memory Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | UDIMMs |
| Memory Size: | 8 GB |
| Memory Type: | DDR4 |
| Speed: | 3200 MT/s |
| Operating Supply Voltage: | 1.2 V |
| Maximum Operating Temperature: | + 95 C |
| Number of Pins: | 288 Pin |
| Brand: | Micron |
| Dimensions: | 133.48 mm x 18.9 mm x 2.7 mm |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Packaging: | Tray |
| Product Type: | Memory Modules |
| Series: | MTA9ADF |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Unit Weight: | 1.082867 oz |
HOTDS9096P+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

MTC16C2085S1UC48BA1
Brand:Micron

DS1925L-F5#
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

SDSDQAB-008G
Brand:SanDisk

SDSDQAF4-016G-I
Brand:SanDisk
DS1411-S09#
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

DECFX-C12DD1KCAQFW
Brand:Innodisk

SFSD032GL1AM1MT-I-6F-21P-STD
Brand:Swissbit
SFCE010GW1EB1TO-I-5E-11P-STD
Brand:Swissbit

SDSDQEC-004G
Brand:SanDisk
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






