Manufacturer No:SDSDQAB-032G-1
Manufacturer:SanDisk
Type:Memory Cards
Description:Memory Cards 32GB UHS Class 4 MicroSD Card WD/SD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SanDisk |
| Product Category: | Memory Cards |
| RoHS: | Details |
| Series: | SDSDQAB |
| Product: | MicroSD Cards |
| NAND Flash Technology: | 1Znm |
| Memory Size: | 32 GB |
| Sustained Write: | 5 MB/s |
| Sustained Read: | 20 MB/s |
| Interface Type: | UHS-I 50 |
| Operating Supply Voltage: | 2.7 V to 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 15 mm x 11 mm x 1 mm |
| Brand: | SanDisk |
| Product Type: | Memory Cards |
| other: | 120 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Unit Weight: | 0.320000 oz |
HOT
DS1904L-F5#
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

MTA18ADF2G72PZ-3G2E1
Brand:Micron

SQR-SD3I-4G1K6SNLB
Brand:Advantech

MTA36ASF8G72PZ-3G2F1
Brand:Micron

MTA18ASF2G72PDZ-2G9E1
Brand:Micron

SDSDAD-016G
Brand:SanDisk

DS9092+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

SDSDQAF4-016G-I
Brand:SanDisk

SQF-MSDM1-4G-21E
Brand:Advantech

MTC16C2085S1UC48BA1
Brand:Micron
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






