Manufacturer No:SDSDQAD-128G
Manufacturer:SanDisk
Type:Memory Cards
Description:Memory Cards 128GB UHS Class 10 MicroSD Card WD/SD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SanDisk |
| Product Category: | Memory Cards |
| RoHS: | Details |
| Series: | SDSDQAD |
| Product: | MicroSD Cards |
| NAND Flash Technology: | 1Znm |
| Memory Size: | 128 GB |
| Sustained Write: | 10 MB/s |
| Sustained Read: | 40 MB/s |
| Interface Type: | UHS-I 104 |
| Operating Supply Voltage: | 2.7 V to 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 15 mm x 11 mm x 1 mm |
| Brand: | SanDisk |
| Product Type: | Memory Cards |
| other: | 120 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Part # Aliases: | SDSDQUAN-128G-A46 |
| Unit Weight: | 0.103367 oz |
HOT
SDSDQAF3-064G-I
Brand:SanDisk

AA2.P15LHA.001EH
Brand:Apacer

MTC4C10163S1SC48BA1
Brand:Micron

AA2.255JGA.003EM
Brand:Apacer
SG9CF4GHYDAI
Brand:SMART Modular Technologies
MTA36ASF4G72PBZ-3G2E1
Brand:Micron

SDSDAF3-064G-XI
Brand:SanDisk

DS1925L-F5#
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

DS9092RG+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

MTC8C1084S1SC48BA1
Brand:Micron
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






