Manufacturer No:SG9CF4GHYDAI
Manufacturer:SMART Modular Technologies
Type:Memory Cards
Description:Memory Cards Compact Flash 4GB SLC -40to85C
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SMART Modular Technologies |
| Product Category: | Memory Cards |
| RoHS: | Details |
| Product: | Compact Flash Cards |
| NAND Flash Technology: | SLC |
| Memory Size: | 4 GB |
| Sustained Write: | 27 MB/s |
| Sustained Read: | 55 MB/s |
| Interface Type: | CF 5.0 |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 42.8 mm x 36.4 mm x 3.3 mm |
| Active Mode Current: | 200 mA |
| Brand: | SMART Modular Technologies |
| Length: | 36.4 mm |
| Product Type: | Memory Cards |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Thickness: | 3.3 mm |
| Width: | 42.8 mm |
HOT
AA2.255JGA.003EM
Brand:Apacer

SFSD256GL1AM1MT-I-7G-211-STD
Brand:Swissbit

SDSDQAB-008G
Brand:SanDisk

MTA8ATF1G64HZ-2G6E1
Brand:Micron

MTA36ASF4G72PZ-2G6E1
Brand:Micron

AA2.255HGA.002EM
Brand:Apacer

DS1971-F3+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

DS1961S-F5+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

SFSD1024L1AS1TO-I-DF-221-STD
Brand:Swissbit

SDCIT2/8GB
Brand:Kingston
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






