Manufacturer No:2-2013289-2
Manufacturer:TE Connectivity
Type:DIMM Connectors
Description:DIMM Connectors EMBOSS TAPE DDR3 204P 5.2H STD AU .25
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | DIMM Connectors |
| RoHS: | Details |
| Pitch: | 0.6 mm |
| Contact Plating: | Gold |
| Brand: | TE Connectivity |
| Contact Material: | Copper Alloy |
| Housing Material: | Thermoplastic |
| Packaging: | Reel |
| Product Type: | DIMM Connectors |
| other: | 200 |
| Subcategory: | Memory Connectors & Sockets |
| Voltage Rating: | 1.5 V |
| Unit Weight: | 0.154077 oz |
HOT
SIM8060-6-1-14-00-A
Brand:GCT

1717468-4
Brand:TE Connectivity / AMP

MEM2052-00-195-00-A
Brand:GCT

5535655-1
Brand:TE Connectivity / AMP
SCE2MSDB76A121SN
Brand:Amphenol LTD

47603-0001
Brand:Molex

SIM2070-6-1-30-00-A
Brand:GCT

7-5382486-2
Brand:TE Connectivity / AMP

2308107-1
Brand:TE Connectivity

6-2355644-4
Brand:TE Connectivity
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






