Manufacturer No:FP18200_LISA3-M-CLIP16
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 25 DEGREE MED BEAM W/CLIP INSTALL
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Single Lens |
| Diameter: | 10 mm |
| Viewing Angle: | 25 deg |
| Series: | LISA3 |
| Packaging: | Bag |
| Brand: | Ledil |
| Height: | 7.9 mm |
| Shape: | Oval |
| other: | 100 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 0.015485 oz |
HOT
C16826_ELISE-70-WW
Brand:Ledil
ASMT-M006
Brand:Broadcom / Avago

C18425_ADELIA-70-W
Brand:Ledil

C16825_ELISE-70-W
Brand:Ledil

2329013-2
Brand:TE Connectivity

C11333_CUTE-3-SS
Brand:Ledil

C17716_ZOE-30-ZOOM
Brand:Ledil

FA10661_LXP-RS
Brand:Ledil

2328823-2
Brand:TE Connectivity

C17522_LISA4-M
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






