Manufacturer No:180150-0001
Manufacturer:Molex
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses Assemblies LED ARRAY HOLDER BRIDGELUX ES W/COVER
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Molex |
| Product Category: | LED Lighting Lenses Assemblies |
| RoHS: | Details |
| Type: | LED Array Holder with Lens |
| For Use With: | Bridgelux ES Array |
| Series: | 180150 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Molex |
| Color: | Clear |
| Diameter: | 48 mm |
| Height: | 4.95 mm |
| Length: | 48 mm |
| Product Type: | LED Lenses |
| other: | 240 |
| Style: | Round |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Termination Style: | Screw |
| Width: | 45.62 mm |
| Part # Aliases: | 1801500001 1801500001 |
| Unit Weight: | 0.260251 oz |
HOT
C16731_ILONA-SS
Brand:Ledil

C18516_AMY-70-RS
Brand:Ledil

C17240_YASMEEN-70-W
Brand:Ledil

10414
Brand:Carclo Technical Plastics

C18244_DAISY-7X1-FT-D
Brand:Ledil

FP18205_LISA3CSP-WW-CLIP16
Brand:Ledil

C17241_YASMEEN-70-WW
Brand:Ledil

FP18208_LISA3-O-CLIP16
Brand:Ledil

C18604_AMBER-2X2-ME
Brand:Ledil

C18984_ADELIA-110-WW2
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






