Manufacturer No:CS18056_VICTORIA-MINI-WWW-PC
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 90 DEG WIDE BEAM INGRESS PROTECTED PC
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| For Use With: | Lumileds |
| Diameter: | 180 mm |
| Series: | VICTORIA |
| Brand: | Ledil |
| Height: | 10.3 mm |
| Shape: | Round |
| other: | 4 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 3.195821 oz |
HOT
C18569_AMY-110-W
Brand:Ledil

10140
Brand:Carclo Technical Plastics

2700125
Brand:Phoenix Contact
C18076_LINDA-10-ZT25
Brand:Ledil

180150-0001
Brand:Molex
C18077_LINDA-10-F
Brand:Ledil

10507
Brand:Carclo Technical Plastics

C18427_ADELIA-75-S
Brand:Ledil

FP18202_LISA3-W-CLIP16
Brand:Ledil

2700119
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






