Manufacturer No:C18078_LINDA-10-UP
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 145 + 100 Deg Extra Wide Beam
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Seamless Linear Extrusion Lens |
| For Use With: | Samsung (LM28xB Series) Seoul 3030 Tridonic (LLE FLEX 8mm EXC3) |
| Viewing Angle: | 100 deg 145 deg |
| Series: | LINDA-10 |
| Brand: | Ledil |
| Height: | 10.26 mm |
| Length: | 1.14 m |
| Shape: | Rectangular |
| other: | 70 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Width: | 12.5 mm |
| Unit Weight: | 3.185239 oz |
HOT
C11333_CUTE-3-SS
Brand:Ledil
ASMT-M006
Brand:Broadcom / Avago

C18555_AMY-110-S
Brand:Ledil

C17521_LISA4-RS
Brand:Ledil

2700131
Brand:Phoenix Contact

C18427_ADELIA-75-S
Brand:Ledil

C17522_LISA4-M
Brand:Ledil

2700107
Brand:Phoenix Contact

CA14505_G2-LXP2-RS2-P
Brand:Ledil

10140
Brand:Carclo Technical Plastics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






