Manufacturer No:FP18205_LISA3CSP-WW-CLIP16
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 45 DEGREE WIDE BEAM W/CLIP INSTALL
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Single Lens |
| Diameter: | 10 mm |
| Viewing Angle: | 45 deg |
| Series: | LISA3CSP |
| Packaging: | Bag |
| Brand: | Ledil |
| Height: | 7.2 mm |
| Shape: | Oval |
| other: | 100 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 0.015873 oz |
HOT
CS17977_VICTORIA-MINI-W
Brand:Ledil

10417
Brand:Carclo Technical Plastics

FP10997_LISA2-WW-PIN
Brand:Ledil

FP18206_LISA3-WWW-CLIP16
Brand:Ledil

C18656_ADELIA-70-WW
Brand:Ledil
C18073_LINDA-10-O
Brand:Ledil
OP025
Brand:Dialight

C17239_YASMEEN-70-M
Brand:Ledil

C15800_MOLLY-S
Brand:Ledil

FA11826_TINA3-WWW
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






