Manufacturer No:2700114
Manufacturer:Phoenix Contact
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses PSD-S OE LED BL RD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Phoenix Contact |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Diameter: | 70 mm |
| Brand: | Phoenix Contact |
| Height: | 65.5 mm |
| other: | 1 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Part # Aliases: | PSD-S_OE_LED_BL_RD PSDSOELEDBLRD |
| Unit Weight: | 2.081164 oz |
HOT
FP18198_LISA3-RS-CLIP16
Brand:Ledil

C18244_DAISY-7X1-FT-D
Brand:Ledil

1-2329013-2
Brand:TE Connectivity

C18570_AMY-110-WW
Brand:Ledil

FP18201_LISA3CSP-M-CLIP16
Brand:Ledil

C16819_ELISE-110-S
Brand:Ledil

C18292_SPORT-2X2-S6-HT
Brand:Ledil
OP520
Brand:Dialight

FP18679_LISA3-O2-90-PIN
Brand:Ledil

C18317_ADELIA-50-W
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






