Manufacturer No:C17975_VICTORIA-MINI-W
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 60 DEG WIDE BEAM PMMA
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Multi-Lens |
| For Use With: | Lumileds |
| Diameter: | 180 mm |
| Viewing Angle: | 53 deg |
| Series: | VICTORIA |
| Brand: | Ledil |
| Color: | Clear |
| Height: | 10.3 mm |
| Shape: | Round |
| other: | 4 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 3.104109 oz |
HOT
2700125
Brand:Phoenix Contact

FP18204_LISA3-WW-CLIP16
Brand:Ledil

2700114
Brand:Phoenix Contact
C18077_LINDA-10-F
Brand:Ledil

C18604_AMBER-2X2-ME
Brand:Ledil

C17991_SPORT-2X2-S1
Brand:Ledil

C17522_LISA4-M
Brand:Ledil

C18425_ADELIA-70-W
Brand:Ledil

CA14505_G2-LXP2-RS2-P
Brand:Ledil

FP13026_LISA2-WW-PIN
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






