Manufacturer No:C18291_SPORT-2X2-S4-HT
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 40 DEG W/MIN SPILL LIGHT HI-TEMP
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Viewing Angle: | 40 deg |
| Series: | SPORT-2X2 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Ledil |
| Color: | Clear |
| Height: | 14.4 mm |
| Length: | 50 mm |
| other: | 28 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Width: | 50 mm |
| Unit Weight: | 0.622233 oz |
HOT
2700122
Brand:Phoenix Contact

F12075_IRIS
Brand:Ledil

C15800_MOLLY-S
Brand:Ledil

C18513_AMBER-2X2-T1
Brand:Ledil

CP18573_AMY-110-W-C
Brand:Ledil

C18606_AMBER-2X2-VSM
Brand:Ledil

C18547_AMY-25-ZOOM-SUB
Brand:Ledil

FP18205_LISA3CSP-WW-CLIP16
Brand:Ledil

FP10997_LISA2-WW-PIN
Brand:Ledil

C17389_DAISY-7X1-M
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






