Manufacturer No:C18073_LINDA-10-O
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 35 + 85 Deg Oval Beam
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Seamless Linear Extrusion Lens |
| For Use With: | Lumileds (Luxeon 3014) Nichia Samsung (LM28xB Series) Seoul 3030 Tridonic (LLE FLEX 8mm EXC3) |
| Viewing Angle: | 35 deg 85 deg |
| Series: | LINDA-10 |
| Brand: | Ledil |
| Height: | 7.17 mm |
| Length: | 1.14 m |
| Shape: | Rectangular |
| other: | 110 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Width: | 12.5 mm |
| Unit Weight: | 2.750664 oz |
HOT
FP18206_LISA3-WWW-CLIP16
Brand:Ledil

FP18198_LISA3-RS-CLIP16
Brand:Ledil
C18078_LINDA-10-UP
Brand:Ledil

C17241_YASMEEN-70-WW
Brand:Ledil

C18321_ADELIA-110-W
Brand:Ledil

LLFL-6T11-H
Brand:ams OSRAM

C17391_DAISY-7X1-WAS
Brand:Ledil

FP10992_LISA2-M-PIN
Brand:Ledil

180150-0001
Brand:Molex

F17826_VIOLETTA-W
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






