Manufacturer No:FP18199_LISA3CSP-RS-CLIP16
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 15 DEGREE SPOT BEAM W/CLIP INSTALL
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Single Lens |
| Diameter: | 10 mm |
| Viewing Angle: | 15 deg |
| Series: | LISA3CSP |
| Packaging: | Bag |
| Brand: | Ledil |
| Height: | 7.2 mm |
| Shape: | Oval |
| other: | 100 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 0.013686 oz |
HOT
C18658_ADELIA-110-WW
Brand:Ledil

C18516_AMY-70-RS
Brand:Ledil

C17389_DAISY-7X1-M
Brand:Ledil

C16824_ELISE-70-M
Brand:Ledil

CP18573_AMY-110-W-C
Brand:Ledil

C17521_LISA4-RS
Brand:Ledil

C17975_VICTORIA-MINI-W
Brand:Ledil

10417
Brand:Carclo Technical Plastics

LLFL-6T08-H
Brand:ams OSRAM
OP005
Brand:Dialight
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






