Manufacturer No:2700119
Manufacturer:Phoenix Contact
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses PSD-S OE LED GN
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Phoenix Contact |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | LED Permanent Light Element |
| Diameter: | 70 mm |
| Brand: | Phoenix Contact |
| Color: | Green |
| Height: | 65.5 mm |
| Shape: | Round |
| other: | 1 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Part # Aliases: | PSD-S_OE_LED_GN PSDSOELEDGN |
| Unit Weight: | 2.546780 oz |
HOTC18074_LINDA-10-M
Brand:Ledil

CA13629_G2-LAURA-D-P
Brand:Ledil

CS17978_VICTORIA-MINI-WWW
Brand:Ledil

C17991_SPORT-2X2-S1
Brand:Ledil

C17523_LISA4-W
Brand:Ledil

FP18198_LISA3-RS-CLIP16
Brand:Ledil

C18985_ADELIA-75-WW2
Brand:Ledil

C17521_LISA4-RS
Brand:Ledil

C18569_AMY-110-W
Brand:Ledil

2328823-1
Brand:TE Connectivity
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






