Manufacturer No:OPK2-1-003
Manufacturer:Dialight
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses SPOT BASE MODULE 3DG K2
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Dialight |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Lens |
| For Use With: | Luxeon I III V K2 LED |
| Diameter: | 26 mm |
| Viewing Angle: | 6 deg |
| Brand: | Dialight |
| Color: | Clear |
| Height: | 13.3 mm |
| Length: | 26 mm |
| Shape: | Round |
| other: | 640 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Termination Style: | Adhesive |
| Width: | 26 mm |
| Unit Weight: | 0.275638 oz |
HOT
C16821_ELISE-110-W
Brand:Ledil

C18291_SPORT-2X2-S4-HT
Brand:Ledil

C18569_AMY-110-W
Brand:Ledil

FP18202_LISA3-W-CLIP16
Brand:Ledil

C17736_YASMEEN-70-ZOOM-SUB
Brand:Ledil

C18604_AMBER-2X2-ME
Brand:Ledil
C18073_LINDA-10-O
Brand:Ledil

C18656_ADELIA-70-WW
Brand:Ledil

CP18573_AMY-110-W-C
Brand:Ledil

FP18200_LISA3-M-CLIP16
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






