Manufacturer No:FP18208_LISA3-O-CLIP16
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 15X50 DEGREE OVAL BEAM W/CLIP INSTALL
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Single Lens |
| Diameter: | 10 mm |
| Viewing Angle: | 15 deg |
| Series: | LISA3 |
| Packaging: | Bag |
| Brand: | Ledil |
| Height: | 7.9 mm |
| Shape: | Oval |
| other: | 100 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 0.015873 oz |
HOT
FP13026_LISA2-WW-PIN
Brand:Ledil

2328823-2
Brand:TE Connectivity

FP18209_LISA3CSP-O-CLIP16
Brand:Ledil
C18074_LINDA-10-M
Brand:Ledil

C17241_YASMEEN-70-WW
Brand:Ledil

10048
Brand:Carclo Technical Plastics

CS17762_HB-IP-24-M-PC
Brand:Ledil

1-2328823-2
Brand:TE Connectivity

C17522_LISA4-M
Brand:Ledil

CP18573_AMY-110-W-C
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






