Manufacturer No:FA10661_LXP-RS
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses Assemblies CREE XP SNGL LENS HLDR & TAPE
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses Assemblies |
| RoHS: | Details |
| Type: | Lens Assembly |
| For Use With: | Cree XP-E |
| Viewing Angle: | 6 deg |
| Brand: | Ledil |
| Color: | Clear |
| Diameter: | 21.6 mm |
| Height: | 14.65 mm |
| Length: | 21.6 mm |
| Product Type: | LED Lenses |
| other: | 144 |
| Style: | Round |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Termination Style: | Adhesive |
| Width: | 21.6 mm |
| Unit Weight: | 0.162260 oz |
HOT
10507
Brand:Carclo Technical Plastics

FP18205_LISA3CSP-WW-CLIP16
Brand:Ledil

C17239_YASMEEN-70-M
Brand:Ledil

C17521_LISA4-RS
Brand:Ledil

C15800_MOLLY-S
Brand:Ledil
ASMT-M006
Brand:Broadcom / Avago

C18658_ADELIA-110-WW
Brand:Ledil

C18428_ADELIA-75-M
Brand:Ledil

CP18573_AMY-110-W-C
Brand:Ledil

C18292_SPORT-2X2-S6-HT
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






