Manufacturer No:C18074_LINDA-10-M
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 40 + 85 Deg Wide Beam
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Seamless Linear Extrusion Lens |
| For Use With: | Samsung (LM28xB Series) Seoul 3030 Tridonic (LLE FLEX 8mm EXC3) |
| Viewing Angle: | 40 deg 85 deg |
| Series: | LINDA-10 |
| Brand: | Ledil |
| Height: | 5.1 mm |
| Length: | 1.14 m |
| Shape: | Rectangular |
| other: | 150 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Width: | 12.5 mm |
| Unit Weight: | 1.767225 oz |
HOT
FP18202_LISA3-W-CLIP16
Brand:Ledil

2700125
Brand:Phoenix Contact

FP18199_LISA3CSP-RS-CLIP16
Brand:Ledil

C18292_SPORT-2X2-S6-HT
Brand:Ledil

C18427_ADELIA-75-S
Brand:Ledil

1-2329013-2
Brand:TE Connectivity

1-2328823-1
Brand:TE Connectivity

10139
Brand:Carclo Technical Plastics

2700114
Brand:Phoenix Contact

2328823-1
Brand:TE Connectivity
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






