Manufacturer No:46.131.U801.89
Manufacturer:BJB Electric
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories Wire release tool SMD Mini-flex terminal block metal
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | BJB Electric |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | Wire Release Tool |
| For Use With: | 46.131/132 SMD Mini-Flex Terminal Block Connectors |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | BJB |
| Color: | Black Yellow |
| Diameter: | 17.8 mm |
| Length: | 142.6 mm |
| Mounting Style: | - |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| Shape: | Cylindrical |
| other: | 1 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Termination Style: | - |
| Unit Weight: | 0.705479 oz |
HOT
1474367
Brand:Phoenix Contact

2325807-2
Brand:TE Connectivity

2213929-3
Brand:TE Connectivity / AMP

K50DS
Brand:Banner Engineering

47.319.6104.50
Brand:BJB

2213349-1
Brand:TE Connectivity / AMP

F17438_HEKLA-G2-I
Brand:Ledil

3-2325811-1
Brand:TE Connectivity

C18324_ADELIA-110-ADAPTER-B
Brand:Ledil

SPIRLED-11080
Brand:Wakefield-Vette
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






