Manufacturer No:2213130-2
Manufacturer:TE Connectivity
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories Z50 Holder W/ Optics For COB1204/05/08
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | LED Holder |
| For Use With: | Sharp Mega Zenigata Series |
| Brand: | TE Connectivity / P&B |
| Diameter: | 50 mm |
| Height: | 6 mm |
| Mounting Style: | Screw Mount |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| other: | 20 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Tradename: | LUMAWISE |
| Unit Weight: | 0.288012 oz |
HOT
47.319.6104.50
Brand:BJB

2213407-1
Brand:TE Connectivity / AMP

28.901.U164.10
Brand:BJB

1474364
Brand:Phoenix Contact

3-2325811-1
Brand:TE Connectivity

1474386
Brand:Phoenix Contact

2341474-1
Brand:TE Connectivity / P&B

10463
Brand:Carclo Technical Plastics

2213795-1
Brand:TE Connectivity / AMP

47.319.2033.50
Brand:BJB
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






