Manufacturer No:SPIRLED-11080
Manufacturer:Wakefield-Vette
Type:LED Heat Sinks
Description:LED Heat Sinks Heat Sink SPIR LED 110mm Diameter 80mm Height
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wakefield-Vette |
| Product Category: | LED Heat Sinks |
| RoHS: | Details |
| Heatsink Material: | Aluminum |
| Thermal Resistance: | 0.9 C/W |
| Height: | 80 mm |
| Diameter: | 110 mm |
| Fin Style: | Longitudinal Fin |
| Brand: | Wakefield-Vette |
| Color: | Black |
| Product: | Heatsinks |
| Product Type: | LED Heat Sinks |
| Series: | SPIRLED |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Heat Sinks |
| Unit Weight: | 1.459 lbs |
HOT
47.921.-802.68
Brand:BJB

2213831-2
Brand:TE Connectivity

1-2343404-1
Brand:TE Connectivity / P&B

1071329
Brand:Phoenix Contact

2213382-1
Brand:TE Connectivity / P&B

2213580-2
Brand:TE Connectivity / P&B

1-2325811-2
Brand:TE Connectivity

1-2325807-2
Brand:TE Connectivity

F17438_HEKLA-G2-I
Brand:Ledil

1474396
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






