Manufacturer No:4-2213480-1
Manufacturer:TE Connectivity
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories LUMAWISE Z50 HOLDER 2828 LEDIL
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | LED Holder |
| For Use With: | Lumawise Z50 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | TE Connectivity / P&B |
| Color: | White |
| Diameter: | 28 mm |
| Height: | 1 mm |
| Length: | 28 mm |
| Mounting Style: | Panel |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| Shape: | Round |
| other: | 10 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Width: | 28 mm |
| Unit Weight: | 0.201062 oz |
HOT
F18158_HEKLA-RZ-LENS
Brand:Ledil

2213929-5
Brand:TE Connectivity

2213678-6
Brand:TE Connectivity / P&B

1474452
Brand:Phoenix Contact

2213678-4
Brand:TE Connectivity

46.131.2001.50
Brand:BJB

180555-1034
Brand:Molex

C18431_ADELIA-ADAPTER-B
Brand:Ledil

2213401-1
Brand:TE Connectivity / P&B

K50DS
Brand:Banner Engineering
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






