Manufacturer No:5-2154874-2
Manufacturer:TE Connectivity
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories Solderles LED Holder 1Pc for Cree CXA15x
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | LED Holder |
| For Use With: | Cree CXA15xx |
| Brand: | TE Connectivity / P&B |
| Height: | 3.7 mm |
| Length: | 16.15 mm |
| Mounting Style: | Screw Mount |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| other: | 20 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Tradename: | LUMAWISE |
| Width: | 16.15 mm |
HOT
1-2325807-2
Brand:TE Connectivity

28.901.U166.10
Brand:BJB

2134318-1
Brand:TE Connectivity / AMP

47.319.6104.50
Brand:BJB

46.131.U802.89
Brand:BJB

10463
Brand:Carclo Technical Plastics

47.360.1020.50
Brand:BJB

2-2332966-4
Brand:TE Connectivity

28.901.U162.10
Brand:BJB

1474368
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






