Manufacturer No:4-2325811-2
Manufacturer:TE Connectivity
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories LUMAWISEZ45 LED HLDR 20X24mm LEDiL
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | LED Holder |
| For Use With: | Lumawise Z45 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | TE Connectivity |
| Color: | White |
| Diameter: | 24 mm |
| Height: | 1 mm |
| Length: | 20 mm |
| Mounting Style: | Panel |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| Shape: | Round |
| other: | 20 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Width: | 24 mm |
HOT
2213407-1
Brand:TE Connectivity / AMP

2-2154857-1
Brand:TE Connectivity

1-2325807-2
Brand:TE Connectivity

46.111.1001.50
Brand:BJB

TTR-LENS10
Brand:Banner Engineering

2213130-2
Brand:TE Connectivity / P&B

2213349-1
Brand:TE Connectivity / AMP

47.921.-802.68
Brand:BJB

47.319.2033.50
Brand:BJB

C16491_XTM-ADAPTER-50-A
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






