Manufacturer No:2000035239
Manufacturer:Basler
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories Spacer Ring CS-Mount for Lenses
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Basler |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | Spacer Ring |
| For Use With: | Basler Dart and Pulse Cameras |
| Brand: | Basler |
| Color: | Black |
| Diameter: | 29 mm |
| Mounting Style: | Screw Mount |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| Shape: | Round |
| other: | 1 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Width: | 5 mm |
| Unit Weight: | 0.504594 oz |
HOT
2-2332966-2
Brand:TE Connectivity

1474390
Brand:Phoenix Contact

K90DS
Brand:Banner Engineering

2-2154857-2
Brand:TE Connectivity / P&B

47.121.-702.14
Brand:BJB

2328118-2
Brand:TE Connectivity / P&B

1474386
Brand:Phoenix Contact

1474463
Brand:Phoenix Contact

2343403-1
Brand:TE Connectivity / P&B

6-2154874-1
Brand:TE Connectivity
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






