Manufacturer No:C16491_XTM-ADAPTER-50-A
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories Base part0 Posmm (D)mm(H)
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| Type: | Base |
| Packaging: | Bag |
| Brand: | Ledil |
| Color: | White |
| Diameter: | 50 mm |
| Height: | 12 mm |
| Mounting Style: | Screw Mount |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| Shape: | Round |
| other: | 100 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 0.167904 oz |
HOT
2213678-6
Brand:TE Connectivity / P&B

2213795-1
Brand:TE Connectivity / AMP

2000035239
Brand:Basler

4-2213480-1
Brand:TE Connectivity / P&B

46.485.1118.50
Brand:BJB

47.121.-305.80
Brand:BJB

2134318-1
Brand:TE Connectivity / AMP

F18158_HEKLA-RZ-LENS
Brand:Ledil

2-2154857-1
Brand:TE Connectivity

46.131.U801.89
Brand:BJB
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






