Manufacturer No:104328-0210
Manufacturer:Molex
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories 14.5mm LED Hlder Hdr for Samsung LC019B
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Molex |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | LED Array Holder |
| For Use With: | Samsung LC019B |
| Series: | 104328 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Molex |
| Color: | White |
| Diameter: | 50 mm |
| Height: | 6 mm |
| Mounting Style: | Screw Mount |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| Shape: | Round |
| other: | 18 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Wire Gauge - AWG: | 22 AWG to 18 AWG |
| Part # Aliases: | 1043280210 01043280210 |
| Unit Weight: | 0.312809 oz |
HOT
2000035239
Brand:Basler

2213929-4
Brand:TE Connectivity

2213407-1
Brand:TE Connectivity / AMP

2213580-2
Brand:TE Connectivity / P&B

47.121.-303.90
Brand:BJB

2213831-2
Brand:TE Connectivity

1474359
Brand:Phoenix Contact

2213929-3
Brand:TE Connectivity / AMP

46.131.U801.89
Brand:BJB

47.319.2030.50
Brand:BJB
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






