Manufacturer No:KR DMLQ32.23-6J5L-26-J3T3
Manufacturer:ams OSRAM
Type:LED - High Power
Description:High Power LEDs - Single Color SYNIOS P2720 KR DMLQ32.23
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ams OSRAM |
| Product Category: | High Power LEDs - Single Color |
| RoHS: | Details |
| Product: | Red LEDs |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Luminous Flux/Radiant Flux: | 125 lm |
| If - Forward Current: | 350 mA |
| Vf - Forward Voltage: | 2.6 V |
| Series: | KR DMLQ32.23 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | ams OSRAM |
| Luminous Intensity: | 39.1 cd |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | LED - High Power |
| other: | 4000 |
| Subcategory: | LEDs |
| Type: | Single Color LEDs |
| Viewing Angle: | 120 deg |
| Part # Aliases: | KR DMLQ32.23-6J5L-26-J3T3-350-R18 Q65113A5159 |
HOT
GH CSSRM6.24-V8A2-1-1
Brand:ams OSRAM

L2C6-30902L02A0600
Brand:Lumileds

KR DMLQ32.23-6J5L-26-J3T3
Brand:ams OSRAM

L2C5-30901208H15P0
Brand:Lumileds

XPPAWT-H0-0000-000BU30E7
Brand:Cree LED

L2C6-30902L06A1300
Brand:Lumileds

XHP50D-H0-0000-0D0ZF230G
Brand:Cree LED

SMLS14BNTT68
Brand:ROHM Semiconductor

XHP50D-H0-0000-0D0ZF440G
Brand:Cree LED

KRTBAELPS2.32-1V7A-JW+6B5C-D8+3S4U-7Z
Brand:ams OSRAM
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






