Manufacturer No:KY DMLQ32.23-7H6J-35-J3T3
Manufacturer:ams OSRAM
Type:LED - High Power
Description:High Power LEDs - Single Color SYNIOS P2720 KY DMLQ32.23
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ams OSRAM |
| Product Category: | High Power LEDs - Single Color |
| RoHS: | Details |
| Product: | Yellow LEDs |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Luminous Flux/Radiant Flux: | 56 lm |
| If - Forward Current: | 350 mA |
| Vf - Forward Voltage: | 2.6 V |
| Series: | KY DMLQ32.23 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | ams OSRAM |
| Luminous Intensity: | 17.5 cd |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | LED - High Power |
| other: | 4000 |
| Subcategory: | LEDs |
| Type: | Single Color LEDs |
| Viewing Angle: | 120 deg |
| Part # Aliases: | KY DMLQ32.23-7H6J-35-J3T3-350-R18 Q65113A5922 |
HOT
KY DMLS31.FY-Z6L6-5F-8E8G
Brand:ams OSRAM

SMLP14ECNWT86
Brand:ROHM Semiconductor

150141BS66130
Brand:Wurth Elektronik

GW CSSRM3.EM-N1N4-XX58-1
Brand:ams OSRAM

XQEACY-00-0000-000000701
Brand:Cree LED

150120BS87000
Brand:Wurth Elektronik

JB2835BWT-G-Q001A0000-N0000001
Brand:Cree LED

QLS6C-FKW-CY2Y4F093
Brand:Cree LED

KR DMLQ32.23-6J5L-26-J3T3
Brand:ams OSRAM

KW CDLMM1.TK-Y1Y5-5L06L0-24A4
Brand:ams OSRAM
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






