Manufacturer No:MPKES70B14
Manufacturer:Apem
Type:Knobs & Dials
Description:Knobs & Dials KNOB PLASTIC
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Apem |
| Product Category: | Knobs & Dials |
| RoHS: | Details |
| Product: | Knobs |
| Type: | Cylindrical Knob with Skirt |
| Shaft Diameter: | 1/4 in |
| Outside Diameter: | 22 mm |
| Height: | 14 mm |
| Material: | Phenolic |
| Design: | Fluted |
| Color: | Black |
| Indicator Style: | Line on Side and Skirt |
| Series: | MPKES |
| Brand: | Apem |
| Indicator Color: | White |
| Product Type: | Knobs & Dials |
| other: | 25 |
| Subcategory: | Knobs & Dials |
HOT
H-46-6A
Brand:Bourns

5115CR
Brand:Amphenol Piher

PKS1106B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

PKG50B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

MPKES90B14
Brand:Apem

H-516-6M
Brand:Bourns

KA700B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

PKES140B1/4
Brand:TE Connectivity / P&B

JPEPL6052INI
Brand:Amphenol Piher

XEJPL5207IN
Brand:Amphenol Piher
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






