Manufacturer No:JPEPL5012NE
Manufacturer:Amphenol
Type:Knobs & Dials
Description:Knobs & Dials Black shaft for PT10
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Amphenol |
| Product Category: | Knobs & Dials |
| RoHS: | Details |
| Product: | Accessories |
| Type: | Shaft |
| Shaft Diameter: | 5 mm |
| Outside Diameter: | 5 mm |
| Height: | 10 mm |
| Material: | Plastic |
| Indicator Style: | Notch on Top |
| For Use With: | PT10 PTC10 |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Amphenol Piher |
| Product Type: | Knobs & Dials |
| other: | 5000 |
| Subcategory: | Knobs & Dials |
| Unit Weight: | 0.008113 oz |
HOT
23A21B10
Brand:Vishay / Spectrol

PK50B1/8
Brand:TE Connectivity / P&B

11K5015-KMNB
Brand:Grayhill

430211B18
Brand:Apem

PKS1106B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

JPEPL5034INI
Brand:Amphenol Piher

KN701A1/4
Brand:TE Connectivity / AMP

PK90B1/4
Brand:TE Connectivity / P&B

JPEPL5012CR
Brand:Amphenol Piher

H-46-6A
Brand:Bourns
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






