Manufacturer No:JPEPL5055IN
Manufacturer:Amphenol
Type:Knobs & Dials
Description:Knobs & Dials SHAFT PT10 FIG 14 NON-COLOURED
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Amphenol |
| Product Category: | Knobs & Dials |
| RoHS: | Details |
| Product: | Accessories |
| Shaft Diameter: | 4.5 mm |
| Outside Diameter: | 9.5 mm |
| Height: | 1 mm |
| Material: | Plastic |
| Indicator Style: | Sawcut Line |
| For Use With: | PT10 PTC10 |
| Series: | PT-10 |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Amphenol Piher |
| Product Type: | Knobs & Dials |
| other: | 5000 |
| Subcategory: | Knobs & Dials |
HOT
11K5015-JMNB
Brand:Grayhill

JPEPL5371IN
Brand:Amphenol Piher

KN1250B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

PKES150B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

XEJPL6022NE
Brand:Amphenol Piher

XEJPL5207CR
Brand:Amphenol Piher

PK50B1/4
Brand:TE Connectivity / P&B

H-516-3A
Brand:Bourns

XEJPL5219CR
Brand:Amphenol Piher
XBOPL5034CR
Brand:Amphenol Piher
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






