Manufacturer No:CIO-120-DN-P
Manufacturer:Littelfuse
Type:Interface Modules
Description:Interface Modules 1200:5 1.5inW FOOTED
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Littelfuse |
| Product Category: | Interface Modules |
| RoHS: | Details |
| Series: | CIO-DN |
| Product: | Communication Modules |
| Type: | Devicenet |
| Number of Channels / Ports: | - |
| Maximum Data Rate: | - |
| Minimum Operating Temperature: | - 20 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Littelfuse |
| Dimensions: | 138.68 mm x 25.4 mm x 86.36 mm |
| Interface Type: | CAN |
| Operating Supply Current: | 2 mA |
| Product Type: | Interface Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Supply Voltage - Max: | 130 VAC |
| Supply Voltage - Min: | 90 VAC |
| Unit Weight: | 4 oz |
HOT
DLP-USB245M-G2
Brand:DLP Design

cPCI-3534
Brand:ADLINK Technology

PCA-6108P4-0C2E
Brand:Advantech

2313478
Brand:Phoenix Contact

PXE-13S-R51
Brand:IEI

BB-485OPDR-HS
Brand:Advantech

PCA-6106-0B2E
Brand:Advantech

BP-4S-RS-R40
Brand:IEI

2316370
Brand:Phoenix Contact

PCIE-1602B-AE
Brand:Advantech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






