Manufacturer No:2702668
Manufacturer:Phoenix Contact
Type:Interface Modules
Description:Interface Modules AXL F IF CAN 1H
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Phoenix Contact |
| Product Category: | Interface Modules |
| Product: | Interface Modules |
| Type: | CAN |
| Number of Channels / Ports: | 2 Port |
| Maximum Data Rate: | 1 Mb/s |
| Operating Supply Voltage: | 19.2 V to 30 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Brand: | Phoenix Contact |
| Dimensions: | 126.1 mm x 35 mm x 54 mm |
| Interface Type: | CAN |
| Product Type: | Interface Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Supply Voltage - Max: | 30 V |
| Supply Voltage - Min: | 19.2 V |
| Unit Weight: | 7.054792 oz |
HOT
BB-485LDRC9
Brand:Advantech

CIO-120-DN-P
Brand:Littelfuse

SPXE-11S-R10
Brand:IEI

MPCIE-UART-KIT01-R20
Brand:IEI

AW24-G300
Brand:DIGI
EMCB-200U-MP01E
Brand:Advantech

USB-RS232-PCBA
Brand:FTDI

BB-485SD9RJ
Brand:Advantech

BP-4S-RS-R40
Brand:IEI

DS9481R-200#
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






