Manufacturer No:4LS5KM5IA
Manufacturer:ams OSRAM
Type:Image Sensors
Description:Image Sensors IMAGE SENSOR
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ams OSRAM |
| Product Category: | Image Sensors |
| RoHS: | Details |
| Type: | High-Speed Line-Scan Sensors |
| Color Sensing: | RGB |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Resolution: | 8 bit 12 bit |
| Pixel Size - W x H: | 5.6 um x 5.6 um |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | ams OSRAM |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Optical Format: | LVDS |
| Product Type: | Image Sensors |
| Series: | 4LS-5K |
| other: | 4 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Max: | 3.4 V |
| Supply Voltage - Min: | 3.2 V |
| Part # Aliases: | 507830007 Q65114A3444 |
HOT
B58004M4040A020
Brand:TDK

HPT5K0TS048-L
Brand:XP Power

Mira220-2QI1WA 500U FT SE
Brand:ams OSRAM
1287056
Brand:Phoenix Contact
IMB02IGR
Brand:TE Connectivity / Axicom

U5601-000205-500PA
Brand:TE Connectivity

040000200100
Brand:Industrial Shields

2838490000
Brand:Weidmuller

040000200200
Brand:Industrial Shields

T6743-40K-E
Brand:Amphenol Advanced Sensors
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






