Manufacturer No:ICR-2041
Manufacturer:Advantech
Type:Routers
Description:Routers ICR-2000 NAM 1 ETH No ACC 4G Router
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | Routers |
| RoHS: | Details |
| Product: | Routers |
| Processor Type: | ARM926EJ-S |
| Frequency: | 600 MHz |
| Data Rate: | 100 Mb/s |
| Interface Type: | Ethernet |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 75 C |
| Brand: | Advantech |
| Dimensions: | 103 mm x 95 mm x 25 mm |
| Flash: | 64 MB |
| IP Rating: | IP30 |
| Operating Supply Voltage: | 9 VDC to 48 VDC |
| Power Consumption: | 3.3 W |
| Product Type: | Routers |
| RAM: | 128 MB |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Ethernet & Communication Modules |
HOT
2838460000
Brand:Weidmuller

HPT5K0TS048-L
Brand:XP Power
1287056
Brand:Phoenix Contact

1203216
Brand:Phoenix Contact

4LS5KM5IA
Brand:ams OSRAM

EZ08-D100-EU
Brand:DIGI

108631
Brand:Basler
ECP150BHBADA
Brand:TE Connectivity
ASB160PS12
Brand:XP Power

EE-SX4330
Brand:Omron Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






