Manufacturer No:ADAM-6150EI-AE
Manufacturer:Advantech
Type:I/O Modules
Description:I/O Modules 15-ch Isolated DI/O EtherNet/IP Module
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | I/O Modules |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | I/O Modules |
| Product: | DC Input/Output Modules |
| Input Voltage: | 10 V to 30 V |
| Output Voltage: | 8 V to 35 V |
| Output Current: | 100 mA |
| Brand: | Advantech |
| Isolation: | 2.5 kV |
| Series: | ADAM-6150EI |
| other: | 1 |
| Subcategory: | I/O Modules |
| Unit Weight: | 5 oz |
HOTXWT-OD16-1
Brand:Omron Automation and Safety

2702783
Brand:Phoenix Contact

1004925
Brand:Phoenix Contact

1087082
Brand:Phoenix Contact

2700608
Brand:Phoenix Contact

1550070000
Brand:Weidmuller

ADAM-3016-AE
Brand:Advantech

GRT1-ROS2
Brand:Omron Automation and Safety

WISE-S214-A
Brand:Advantech

1088127
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






