Manufacturer No:NX-OD3256
Manufacturer:Omron
Type:I/O Modules
Description:I/O Modules NX 4Pt 12-24VDC PNP Trans Out
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Omron |
| Product Category: | I/O Modules |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | I/O Modules |
| Product: | DC Output Modules |
| Output Voltage: | 24 V |
| Output Current: | 2 A |
| Output Type: | PNP |
| Termination Style: | Screwless |
| Brand: | Omron Automation and Safety |
| Series: | NXOD |
| other: | 1 |
| Subcategory: | I/O Modules |
| Tradename: | Sysmac |
| Part # Aliases: | NXOD3256 |
| Unit Weight: | 2.463886 oz |
HOT
1088131
Brand:Phoenix Contact

2901541
Brand:Phoenix Contact

ADAM-6022-A1E
Brand:Advantech

1088126
Brand:Phoenix Contact

1052417
Brand:Phoenix Contact

G7TC-OC08-1 DC24V
Brand:Omron Automation and Safety

1990070000
Brand:Weidmuller

2862369
Brand:Phoenix Contact

1088127
Brand:Phoenix Contact

2878696
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






