Manufacturer No:IAC-5
Manufacturer:TE Connectivity
Type:I/O Modules
Description:I/O Modules 90-140VAC/VDC input 5VDC out yellow case
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | I/O Modules |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | I/O Modules |
| Product: | AC Input Modules |
| Input Voltage: | 5 V |
| Input Current: | 6 mA |
| Output Voltage: | 30 V |
| Output Current: | 50 mA |
| Case Color: | Yellow |
| Output Type: | DC |
| Termination Style: | PC Terminals |
| Brand: | TE Connectivity |
| Isolation: | 4000 V |
| Series: | IAC |
| other: | 100 |
| Subcategory: | I/O Modules |
| Part # Aliases: | 1393028-4 |
| Unit Weight: | 1.000017 oz |
HOT
ADAM-4017-F
Brand:Advantech

PROTOD21G
Brand:Industruino

WISE-S214-A
Brand:Advantech
ADAM-4068-C
Brand:Advantech

WISE-4220-S231A
Brand:Advantech

NX-ID6142-6
Brand:Omron Automation and Safety

2862369
Brand:Phoenix Contact

1007352
Brand:Phoenix Contact

1087079
Brand:Phoenix Contact

G7TC-ID16 DC24V
Brand:Omron Automation and Safety
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






