Manufacturer No:ADAM-6250-B
Manufacturer:Advantech
Type:I/O Modules
Description:I/O Modules 15-ch Isolated Digital I/O Modbus TCP M
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | I/O Modules |
| Product Type: | I/O Modules |
| Product: | DC Input/Output Modules |
| Input Voltage: | 10 V to 30 V |
| Output Voltage: | 10 V to 30 V |
| Output Current: | 100 mA |
| Output Type: | DC |
| Termination Style: | Screw Terminal |
| Brand: | Advantech |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| other: | 1 |
| Subcategory: | I/O Modules |
| Unit Weight: | 5 oz |
HOT
GT1-OD16
Brand:Omron Automation and Safety

1004925
Brand:Phoenix Contact
ADAM-4068-C
Brand:Advantech

2701239
Brand:Phoenix Contact

WISE-S214-A
Brand:Advantech

WISE-4051-B
Brand:Advantech

1088130
Brand:Phoenix Contact

WISE-4012-AE
Brand:Advantech

1052429
Brand:Phoenix Contact

2862343
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






